Łysienie a mikro włosy

Mikro włosy to bardzo skuteczna metoda pozwalający na ukrywanie procesu łysienia. Dobrze wykonany zabieg praktycznie uniemożliwia odkrycie czy włos jest naturalny, czy wyrysowany. Mikro włosy sprawdzają się przy fryzurze krótko strzyżonego włosa oraz przy rzadkich włosach jako element zagęszczający. Zabieg można wykonywać zarówno jako zabieg uzupełniający fryzurę ale też i zarost.

MlCROPIGMENTATION OF HEAD SKIN. MEDICAL AND AESTHETIC ASPECTS.

permanent-makeup
This article will present the issue of micropigmentation of scalp from the perspective of a person, who deals with this procedure every day, facing the experiences of the persons subject to the hair loss problem.

Mirkopigmentacja skóry głowy jako skuteczna metoda maskująca łysienie

Mimo postępów medycyny łysienie nadal stanowi duży problem. Same suplementy i preparaty kosmetyczne zazwyczaj nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Przeszczepy włosów często wiążą się z dużym ryzykiem i są kosztowne. Mikropigmentacja skóry głowy jest metodą, która w bezpieczny, przewidywalny w skutkach i stosunkowo niedrogi sposób pozwala na zakamuflowanie problemów związanych z łysieniem.

Mikropigmentacja skóry głowy – innowacyjna metoda maskująca łysienie u kobiet i mężczyzn

forever
Problem łysienia dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet, przy czym skala występowania problemu rośnie z wiekiem. Mimo postępów w dziedzinie trychologii, suplementy i preparaty kosmetyczne często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Bardziej radykalne metody, jak np. przeszczepy włosów, często wiążą się z dużym ryzykiem i są kosztowne. Mikropigmentacja skóry głowy jest metodą, która w bezpieczny, przewidywalny w skutkach i stosunkowo niedrogi sposób, pozwala na zakamuflowanie problemów związanych z łysieniem.

Mikropigmentacja skóry głowy w aspekcie medycznym i estetycznym

mikropigmentacja
Na mikropigmentację skóry głowy można spojrzeć z dwóch stron. Z jednej to zabieg estetyczny wykonywany głównie u osób, które nie chcą czy nie są w stanie zaakceptować procesów przerzedzania włosów oraz łysienia. Z zabiegu coraz częściej korzystają również mężczyźni, dla których łysienie nie jest kompleksem, ale chcą wyglądać po prostu atrakcyjnie – w tym przypadku z nową fryzurą. Z drugiej zaś strony jest to zabieg z zakresu mikropigmentacji medycznej rozwiązujący problem łysienia plackowatego, bliznowaciejącego, efektu ektodermalnego, utraty włosów po przebytej chorobie lub maskowania szram powypadkowych, blizn powstałych w wyniku wycięcia stripów do transplantacji włosów czy w końcu nierówności na skórze powstałych po nieudanym przeszczepie. W artykule przedstawię zagadnienie mikropigmentacji skóry głowy z perspektywy osoby, która zajmuje się tym zabiegiem na co dzień, mierząc się z doświadczeniami osób poddanych procesowi łysienia.

Mikro Hair. Innowacyjna metoda ukrywająca łysienie

Mikro Hair to metoda polegająca na stworzeniu imitacji krótko ostrzyżonych włosów

Urządzenie do makijażu permanentnego w leczeniu i kamuflażu blizn

Blizny pojawiają się w różnych okolicznościach. W wyniku wypadku, poparzenia, operacji, zabiegów chirurgicznych – zarówno tych dla ratowania zdrowia, ale i tych poprawiających urodę, jak również np. w wyniku źle wykonanego tatuażu czy makijażu permanentnego. Swoistą formą blizn są również rozstępy, pojawiające się na brzuchu w wyniku ciąży czy na ciele, gdy intensywnie rośniemy lub przybieramy na wadze, oraz głębokie bruzdy i zmarszczki, co niestety z wiekiem wcześniej czy póź- niej spotyka każdego z nas.

Antidotum na kompleks związany z łysieniem? Poznajcie najnowszą metodę mikropigmentacji

Wywiad w serwisie "na temat"

Kto łysemu zabroni?

Artykuł w czasopiśmie Gentelmen
Dopóki czegoś nie doświadczymy osobiście, to często nie rozumiemy problemu z którym borykają się inni.

Skin Needling - Nowatorska metoda

Skin Needling
Skin Needling to technika nakłuwania skóry za pomocą igły akupunkturycznej. Nowatorska metoda, wykorzystująca urządzenia do makijażu permanentnego w zabiegach kosmetycznych.

Strony